top of page
Aerial View of Islands

מצא מלווה רוחני/ת באיזורך

החשיבות של למצוא מלווה רוחני/ת שיתאים לכם, היא משמעותית. החיבור העמוק, נוחות המפגש, יכולת התמדה ונגישות הם שיקולים שאין להם ערוך. מוזמנים להתרשמות ראשונית מעשרות המלווים והמלוות הרוחניות - אל תהססו לפנות אליהן ואליהם דרך פרטי הקשר פה.

אילת ויל נבנצל

אילת ויל נבנצל

052-8397374

הגעתי לליווי הרוחני קצת אחרי שאבי נפטר. מתוך תהליך הפרידה והאבל , הבנתי שאפשר לעבור תהליך משמעותי לפני , אחרי ותוך כדי פרידה.

איזור פעילות:

חיפה והקריות, מרכז

שפות:

עברית, English

שרון לוסקי

שרון לוסקי

054-5456814

הצעד הראשון שלי עם העולם של הליווי הרוחני התחיל כשליוויתי את אמא שלי במשך כמה שנים עד שנפטרה עקב סיבוכים עם מחלת הדמנציה. בעקבות מותה יצאנו, כמשפחה גרעינית, למסע בן 7 חודשים בעולם. מסע של חיבור לתוך עצמי ולמקורות הכח שלי.
כחותרת בים, המפגש היומיומי עם הים מעלה התמודדויות רבות, וכמו שהים משתנה כל יום, כך גם ההתמודדויות. מהים למדתי על אומץ והתמדה, על שבירה, על פחד והתגברות על הפחד, על ללכת עם הזרם או להיות מול הזרם, על נפילות ופציעות, על ויתור ומכשולים, על הצלחה ותחושת ניצחון, על שיווי משקל, על הכרה בקשיים ועל מבט במראה, על ימים חלקים וימים סוערים. הים הוא המקום של השקט, של המחשבות וקבלת תשובות.
הים עבורי הוא מקום של תפילה ושל התבוננות. ומן הים יצאתי והמקום של התפילה התרחב.
הליווי הרוחני הגיע לתוך חיי מתוך צורך אישי ואני מרגישה שזו כמו מתנה שהענקתי לעצמי מבלי שידעתי מראש מה אני מעניקה לעצמי.

איזור פעילות:

מאזור זכרון יעקב ועד צפון השרון

שפות:

עברית

מיכל גוטמן

מיכל גוטמן

054-8103085

כנראה שזה שילוב של כמה דברים: רצון להבין איך לשאת דברים קשים, איך לשאת את הצער כשאין ברירה אלא לשאת אותו: ביחד עם תקווה גדולה שיש לי לגבי הזמן הזה, אני חושבת ומקווה ומאמינה שיש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות בשלב הסופי של החיים כדי שהוא יהיה משמעותי, בשביל עצמינו ובשביל אחרים.

איזור פעילות:

חיפה והקריות, מרכז, פרדס חנה/חדרה/זכרון יעקב והסביבה

שפות:

עברית, English

דינה הרץ

דינה הרץ

054-4533938

מזה 30 שנה אני עובדת במתורגמנית סימולטנית ולפני קצת מעל 10 שנים פגשתי במקרה מישהי שעסקה בליווי רוחני והבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. כמו אנשים רבים בתחום הזה גם אני חשתי שחיפשתי זמן רב עיסוק בו אוכל לבטא היבטים נוספים של אישיותי וגם לעזור לאנשים בזמן משבר בלהיות איתם ולנסות יחד למצוא את מקורות הרוח שלהם. הליווי רוחני, לפי דעתי, מצליח לעיתים, לסייע לאנשים להיות איתם במשבר שהם עוברים ובכל מה שעולה סביב המשבר הזה.

איזור פעילות:

ירושלים והסביבה

שפות:

עברית, English, Deutsch, גרמנית

ברכה תור

ברכה תור

050-7200870

למדתי ליווי רוחני בקבוצת רקמה א' של עמותת "חברות" בניהולה של רחל פוקס אטון

איזור פעילות:

צפון

שפות:

עברית, Français

מרלה פרנקל

מרלה פרנקל

052-8674801

קצת לפני הפרישה מן האקדמיה חיפשתי אתגר ותעסוקה משמעותיים שדרכם אוכל להמשיך לתרום... ככל שקראתי על הליווי הרוחני (הן בעיתונות והן בספרות) הבנתי שלמעשה מלאכה זו הינה חלק מעולמי מאז נעוריי וחיפשתי תכנית שתעניק לי את הכלים שיאפשרו לי לעבוד בתחום בצורה מקצועית עם אוכלוסיות שונות .

איזור פעילות:

ירושלים והסביבה

שפות:

עברית, English

שרון סטנהיל

שרון סטנהיל

055-8819915

נסיבות חיים שונות ומפגשים עם אנשים המתמודדים עם אובדנים, כיוונו אותי לתחום הליווי הרוחני. כאשר התחלתי ללמוד ולהכיר את התחום ואת האנשים העוסקים בו, זה הרגיש כמו ״לחזור הביתה״ – הרגשה שזה בדיוק המקום בו נכון ומתאים לי להיות.

איזור פעילות:

מחוף הכרמל ועד חדרה.

שפות:

עברית, English

גל גולדשטיין

גל גולדשטיין

052-3918992

בנוסף להיותי מלווה רוחני אני גם מטפל ברפואה סינית, אחד מתחומי המיקוד שלי הוא טיפול בפוגשי סרטן. לאחר עבודה בבתי חולים שונים כמטפל ברפואה סינית רציתי להביא למפגש הטיפולי איכות של מפגש שמאפשר שיח על משמעות המחלה, מחשבות על מוות,אובדן, אמונה ועוד

איזור פעילות:

צפון, מרכז, עמק חפר, חדרה, פרדס חנה

שפות:

עברית, English, Français

נירית יוסף

נירית יוסף

054-4921395

זכיתי להתלוות למכרה שחלתה בסרטן, בחודשי חייה האחרונים, נחשפתי דרכה למרחב עצום של אהבה, חסד ואמת, לכאב, קושי, אובדן, אומץ והתמודדות מעוררת השראה... קיבלתי ממנה מתנות מופלאות לחיים ואת הרצון להיות חלק במסע סוף החיים של אנשים יקרים ומשפחותיהם.

איזור פעילות:

צפון, חיפה והקריות, מרכז

שפות:

עברית, English

דבורה מוי

דבורה מוי

054-4616636

לליווי הרוחני הגעתי תוך כדי לימוד ייעוץ גרונטולוגי במכון באר אמונה בירושלים. לא פעם ציינו את חשיבות הליווי הרוחני בגיל המבוגר. קול פנימי אמר לי שזה הדיוק שאותו אני מחפשת בשלב זה של החיים. הקשבתי לקול הפנימי, למדתי ליווי רוחני ואני עוסקת בו באהבה.

איזור פעילות:

צפון

שפות:

עברית

ליאורה קומורניק קפלן

ליאורה קומורניק קפלן

052-3488368

במהלך חיי חיפשתי תשובות רוחניות כדרך להתפתחות וריפוי. משבר של מחלה מסכנת חיים והעיסוק המוחשי במוות, הפגיש אותי עם אמונות ודרכים שונות לריפוי רוחני כמו בודהיזם ומורים רוחניים שונים, ופתח בפני את הדלת לליווי הרוחני.

איזור פעילות:

חיפה והקריות

שפות:

עברית, English

ניקי בלייוייס

ניקי בלייוייס

054-5995333

הזכות שהייתה לי להיות לצד אבי,שהיה אדם מאמין- בשנת חייו האחרונה, פתחה בפני תמונה גבוהה יותר של קיומנו בעולם. כאשה צעירה, חולי ומוות נראו כשייכים לאחרים. דרך אבא ההולך ומצטמצם בגופו, קמל אל תוך עצמו בקבלה מוחלטת, בהשלמה ובשקט, נתגלתה עובדת היותם של אלה חלק מתמונת הקיום הטבעית, וליד אנשים שמתמודדים עם כאלה בחרתי להיות.

איזור פעילות:

צפון, חיפה והקריות

שפות:

עברית, English, איטלקית

הלה אשחר

הלה אשחר

052-3763486

הליווי הרוחני הגיע אלי - הייתי בת 12, כאשר ישבתי למרגלות מיטתו של סבי החולה, אוחזת בכף ידו ויודעת שזוהי פגישתנו האחרונה...
תמיד היה לי עניין בהתפתחות רוחנית ובשאלות קיומיות ובמקביל הרקע המקצועי והלימודי שלי כלל ריקוד, יוגה וטאי צ'י, תיאטרון ואומנות. למדתי טכניקות ריפוי: מהילינג, דרך רפואה סינית ותרפיה הוליסטית, ואז, החלו להגיע אלי אנשים אשר התמודדו עם הפרק האחרון של חייהם; עשיתי כל שביכולתי להקשיב להם ולסייע במציאת משמעות או תקווה, ובשנת 2007, שמעתי לראשונה על הליווי הרוחני.

איזור פעילות:

צפון, חיפה והקריות, עובדת עם אנשים ומשפחות דרך הזום

שפות:

עברית, English

איידי שחם

איידי שחם

054-3300960 בוואטסאפ

לפני 15 שנים, תוך כדי פיטורין ותכניות לשינוי חיים, חלה אבי בסרטן מפושט ומצאתי את עצמי מלווה אותו למותו. המסע היה מרגש, עוצמתי, כואב, עצוב, מצחיק – היה בו הכול, בעיקר הרבה חיים. הבנתי, שמצאתי את יעודי. בלכתו השאיר לי את מתנת הליווי הרוחני. עשייה משמעותית, שאותה אני עושה בתשוקה גדולה ובאהבה רבה

איזור פעילות:

חדרה, פרדס חנה-כרכור והסביבה

שפות:

עברית, English, מבינה מעט ספרדית

רבקה בן דוד שמיר

רבקה בן דוד שמיר

050-8252425

ברגעי חייו האחרונים של אבי,כשחיבקתי אותו, הוא נשף את נשימתו האחרונה באיטיות, קלטתי שבחר ללכת לעולמו. עקב חוויה זו, חשתי זכות גדולה שהניעה אותי ללמוד לטפל באנשים במצוקה. בהשפעת הספר “המוות חשוב לחיים” של אליזבת קובלר רוס, בחרתי בליווי רוחני.

איזור פעילות:

חיפה והקריות

שפות:

עברית

חנה יורב

חנה יורב

052-3793599

את הליווי הרוחני פגשתי ברמבם, כשליוויתי את בעלי במחלת הלוקמיה ובהשתלת מח עצם. שם, בימים של בידוד, חרדה, כאב וקושי גדול, בחרתי לצד הטיפולי הפיזי שהגשתי לו, ללוות אותנו ברקמת מנדלה, שהיוותה חפץ של קדושה עבורנו. שם לראשונה הרגשתי איך הרוח תומכת ונותנת עוגן לתהליך הפיזי. שם גם פגשתי לראשונה מלווה רוחנית שתמכה בי, וידעתי שהליווי הרוחני פועם בתוכי ואני רוצה להגיש אותו לאחרים.

איזור פעילות:

צפון, חיפה והקריות

שפות:

עברית

נאורה שם

נאורה שם

054-4702542

לאחר עשרות שנים של עיסוק בעולם הטכנולוגי - כמתכנתת, סופרת, עיתונאית ומרצה בתחום תרבות הרשת - עשיתי הסבה. הבנתי שיש בעולם הרבה סיפורי הצלחה ופחות מדי סיפורים של חמלה. בעשור האחרון אני מקדישה את רוב זמני לליווי רוחני לנוטים למות.

איזור פעילות:

מרכז

שפות:

עברית, English

רחל ריינפלד - וכטפוגל

רחל ריינפלד - וכטפוגל

054-2385387

לאחר פטירת חמותי הבנתי את הצורך בליווי מקצועי בשלבי הפרידה מאנשים יקרים וכך התחלתי לברר כיצד אוכל ללמוד כלים לליווי מסוג זה וכך גיליתי את עולם הליווי הרוחני.

איזור פעילות:

ירושלים והסביבה, גוש עציון, בית שמש והאזור

שפות:

עברית, English

רותי  ליהי באלינט לביא

רותי ליהי באלינט לביא

השתתפתי ביום עיון של אחיות בית החולים ברזילי בנושא : יצירת עוגנים כמקור לחוסן באווירת שחיקה יומיומית

איזור פעילות:

ירושלים והסביבה, דרום

שפות:

עברית, English

הדס עמיאל

הדס עמיאל

055-8828735

לפני כעשרים שנה, בעת מגורים בחו״ל, משפחתי ואני חווינו רצף של אבדנים משמעותיים, אחד מהם באסון טראגי. המכנה המשותף ביניהם היה היעדר הזדמנות להיפרד. בתהליך החלמה אישי ומשפחתי ממושך למדתי שהיכולת ׳להסתכל למוות בעיניים׳ דורשת אומץ אך גם מאד מתגמלת. בהדרגה התחילו להגיע אלי לטיפול אנשים שחוו אובדנים דומים. ​לימודי הליווי הרוחני נבעו מתוך רצון להתמקד בתחום ולהמשיך ללוות יחידים ומשפחות המתמודדים עם תהליכים אלה.

איזור פעילות:

חיפה והקריות, מרכז, זכרון יעקב והסביבה

שפות:

עברית, English

bottom of page